See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Contractmanager Sociaal Domein
Beschrijving: De gemeente is op zoek naar een contractmanager Sociaal Domein. Voor meer informatie wordt u verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: TI-2024-0434
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Uitvraag binnen DAS voor Inkoop en contractmanagement voor Gemeente Maastricht
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000