29285-2024 - Resultaat
België – Technische controle- en testdiensten – APO - Initiële validatie en hervalidatie van sterilisatoren, was- & desinfectietoestellen en droogkasten.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: APO - Initiële validatie en hervalidatie van sterilisatoren, was- & desinfectietoestellen en droogkasten.
Beschrijving: Validatie van was- en desinfectietoestellen, inclusief karrenwas (waseiland valideren is geen verplichting en wordt bijgevolg niet opgenomen in de ovop), grote autoclaven, kleine autoclaven, lage temperatuur sterilisatoren, endoscopenreinigers en droogkasten. Dit zijn meestal hervalidaties (installatie kwalificatie, operationele kwalificatie en performance kwalificatie), tenzij voor ingebruikname van nieuwe toestellen worden er ook initiële validaties gevraagd (niet campusgebonden).
Interne identificatiecode: PPP09K-1945/4039/AZD_23_024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: APO - Initiële validatie en hervalidatie van sterilisatoren, was- & desinfectietoestellen en droogkasten.
Interne identificatiecode: AZD_23_024