Soort aanbestedende dienst Ander type: Gezondheid en welzijnszorg
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van Dasatinib en Cabazitaxel
Referentienummer: APO 2023/01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 33690000 Diverse geneesmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Dasatinib tabletten (dosering volgens inventaris)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33690000 Diverse geneesmiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Cabazitaxel 60mg IV opgeloste vorm
Perceel nr.: 2