29344-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – EHRM-systeem gemeente Someren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EHRM-systeem gemeente Someren
Beschrijving: Gemeente Someren wil op een klantvriendelijke, rechtmatige, adequate en (kosten)efficiënte wijze haar personeels- en salarisadministratie realiseren. Medewerkers moeten kunnen rekenen op de tijdige, betrouwbare en correcte uitkering van het salaris. Medewerkers en managers moeten zoveel mogelijk zelfstandig hun informatiebehoefte en taken met betrekking tot de HRM-administratie kunnen realiseren. De benodigde systemen en processen moeten uiterlijk 1 september 2026 getest kunnen worden en uiterlijk 1 januari 2027 gereed voor gebruik zijn. Gemeente Someren verzorgt zelf haar salarisadministratie. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 4 jaar en maximaal 12 jaar. De overeenkomst en implementatie start meteen na ondertekening van de overeenkomst. Naar verwachting zal dit eind april 2026 plaatsvinden. De initiële 4-jarige looptijd van de overeenkomst start, na de implementatie en acceptatie, op 1 januari 2027. Dit betreft geen fatale termijn. De overeenkomst kan na de initiële looptijd nog vier (4) keer verlengd worden met steeds twee (2) jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Additionele dienstverlening (optioneel nadere opdrachten): additionele toekomstige standaard koppelingen, additionele toekomstige opleiding eindgebruikers, additionele uren toekomstige consultancy.