293562-2024 - Mededinging
België – Afval- en vuilcontainers en bakken – LEVEREN VAN KUNSTSTOF AFVALCONTAINERS
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVEREN VAN KUNSTSTOF AFVALCONTAINERS
Beschrijving: Middels deze overheidsopdracht zoekt ILvA een leverancier voor kunststof afvalcontainers. Het betreft een levering met aankoop. De levering gebeurt op het overslagstation van ILvA, Industrielaan 18, 9320 Aalst (Erembodegem). De bestellingen geschieden binnen de 4 jaar na sluiting van de opdracht. Er wordt met gedeeltelijke bestellingen gewerkt, wat betekent dat de uitvoering afhankelijk is van de betekening van elk van de bestellingen. ILvA houdt zich immers het recht voor de bestellingen naar haar behoeften aan te passen. Het betreft een raamovereenkomst met één onderneming (per perceel) in de zin van artikel 2 35° van de wet inzake overheidsopdrachten. De maximale waarde van de raamovereenkomst is voor perceel 1 (kleine formaten) 258.450 euro (excl. BTW) en voor perceel 2 (grotere formaten) 990.229 euro (excl. BTW). Van zodra de bestelde waarde deze drempel bereikt, eindigt de raamovereenkomst voor dat perceel, ook als de bovenvermelde termijn van 4 jaar nog niet geheel is verstreken.
Interne identificatiecode: YO/2024/01bis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: YO/2024/01bis - 1
Beschrijving: Perceel 1 betreft de containers van klein formaat.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39224340 Afvalbakken
Perceel: LOT-0002
Titel: YO/2024/01bis - 2
Beschrijving: Perceel 2 betreft de containers van groter formaat.
Interne identificatiecode: 2