293665-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Enterprise Linux producten en diensten
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Enterprise Linux producten en diensten
Beschrijving: SURF wenst met distributeurs voor Red Hat, SUSE en Canonical (Ubuntu) raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van Enterprise Linux softwarelicenties en subscripties, inclusief onderhoud en support, ten behoeve van de deelnemende instellingen. SURF doet een beroep op artikel 2.32 lid 1, onder b, sub 2 en sub 3 Aanbestedingswet 2012, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt en uitsluitende rechten, met inbegrip van intellectuele-eigendomsrechten, moeten worden beschermd en er geen redelijk alternatief of substituut bestaat. Een nadere toelichting hierop vindt u in de bijlage.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet, 48210000 Netwerksoftware, 48700000 Softwarevoorzieningen, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000