29374-2026 - Resultaat
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Afhalen en verwerken bedrijfsfaval
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afhalen en verwerken bedrijfsfaval
Beschrijving: De opdracht omvat het inzamelen, afvoeren en verwerken van bedrijfsafval op de verschillende locaties van de gemeente Noordoostpolder. 1
Interne identificatiecode: 20250519179210
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Afhalen en verwerken bedrijfsafval
Beschrijving: De opdracht omvat het inzamelen, afvoeren en verwerken van bedrijfsafval op de verschillende locaties van de gemeente Noordoostpolder.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsoptie van 3 keer 1 jaar.