294066-2024 - Mededinging
Nederland – Juridische dienstverlening – Voorzitters Nadeelcompensatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Voorzitters Nadeelcompensatie
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van onafhankelijke deskundigen (Voorzitters) voor het inhoudelijk/juridisch adviseren over verzoeken om nadeelcompensatie die door Opdrachtgever worden behandeld en – indien van toepassing – het voorzitten van een Adviescommissie die bestaat uit meerdere deskundigen. Het werkgebied van de opdracht betreft geheel Nederland. € 2.000.000,-
Interne identificatiecode: 31198092
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 79111000 Juridisch advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Voorzitters nadeelcompensatie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging