294087-2024 - Resultaat
Nederland – Bewakingsdiensten – Beveiligingsdiensten gemeentelijke opvang Oekraïense ontheemden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten gemeentelijke opvang Oekraïense ontheemden
Beschrijving: Een raamovereenkomst voor het uitvoeren van beveiligingsdiensten ten behoeve van de gemeentelijke opvang van Oekraïense ontheemden. De omvang van de werkzaamheden is beschreven in de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: Z23496875
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Beveiligingsdiensten gemeentelijke opvang Oekraïense ontheemden Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1