294506-2024 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Gemeente Willebroek : Bouw van een politiegebouw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Willebroek : Bouw van een politiegebouw
Beschrijving: STUDIEOPDRACHT VOOR ARCHITECTUUR, STABILITEIT, TECHNIEKEN, AKOESTIEK, VEILIGHEIDSCOÖRDINATIE ONTWERP EN VERWEZENLIJKING EN EPB-VERSLAGGEVING / EPC
Interne identificatiecode: S1333
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: S1333 - 1
Beschrijving: Studieopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, akoestiek, veiligheidscoördinatie ontwerp en verwezenlijking en EPB-verslaggeving/EPPC
Interne identificatiecode: 1