2. Procedure
Procedure
Titel: BVCK
Beschrijving: Zie Selectieleidraad
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48224000 Software voor webpage-editen, 48311000 Software voor documentenbeheer, 48311100 Systeem voor documentenbeheer, 48333000 Software voor contactenbeheer, 48611000 Databasesoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: n.n.b.