295132-2023 - MededingingNederland-Ede gld: Software en informatiesystemen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Leerling Informatie Systeem (LIS)
Referentienummer: 20230002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het beschikbaar stellen van een Leerling Informatiesysteem (LIS) voor de locaties van Aeres VMBO en Aeres Praktijkonderwijs. De primaire insteek van een Leerling Informatie systeem (LIS) is dat de gebruikers in één omgeving kunnen werken en administratieve gegevens slechts één keer ingevoerd hoeven te worden.
Het LIS voor het MBO en HBO van Aeres vallen buiten de scope van deze aanbesteding.
Het toewerken naar gepersonaliseerd leren en formatief toetsen is een belangrijke doelstelling van Aeres, de locaties van Aeres maken binnen het strategisch perspectief eigen keuzes.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leerling Informatie Systeem (LIS)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen, 48614000 Gegevensregistratiesysteem
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie aanbestedingsdocument