2. Procedure
Procedure
Titel: ICT diensten: Applicatiebeheer en doorontwikkeling Mendix oplossingen
Beschrijving: Doelstelling van deze Aanbesteding is het sluiten van een Dienstverleningsovereenkomst met één (1) Mendix Certified Support Partner ten behoeve van: 1) strategisch advies over het huidige applicatielandschap van de NZa in relatie tot het effectief en efficiënt toepassen en inzetten van Mendix-technologie, en 2) het uitvoeren van ITIL gebaseerd applicatiebeheer en onderhoud van de bestaande NZa Mendix applicaties, en 3) op een scrum & agile wijze (door)ontwikkeling van nieuwe functionaliteit of nieuwe applicaties van het NZa Mendix platform, en 4) Het geven van advies bij het opzetten van een intern NZa Mendix Ontwikkelteam en het ondersteunen van opleiding van de NZa interne ontwikkelaars. €4.860.000,- Voor de omvang van de aanbesteding verwijzen wij u naar het Beschrijvend document. Geraamde waarde is gebaseerd op een looptijd van 6 jaar.
Interne identificatiecode: Mendix2021
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Applicatiebeheer en doorontwikkeling Mendix oplossingen
Beschrijving: Applicatiebeheer en doorontwikkeling Mendix oplossingen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd in maanden: 72