295313-2024 - Resultaat
België – Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken – 2023/HFB/OP/110401 - Raamovereenkomst onderzoek voor communicatie en beleid, en bevragingen op basis van kwantitatieve en kwalitatieve methoden.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2023/HFB/OP/110401 - Raamovereenkomst onderzoek voor communicatie en beleid, en bevragingen op basis van kwantitatieve en kwalitatieve methoden.
Beschrijving: Raamovereenkomst onderzoek voor communicatie en beleid, en bevragingen op basis van kwantitatieve en kwalitatieve methoden. Het voorwerp van deze opdracht heeft betrekking op onderzoek voor communicatie en beleid; en bevragingen op basis van kwantitatieve en kwalitatieve methoden
Interne identificatiecode: HFB-2023/HFB/OP/110401-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderzoeken voor communicatie en beleid;
Beschrijving: Zie bestek.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
Perceel: LOT-0002
Titel: Bevragingen op basis van kwantitatieve en kwalitatieve methoden.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
Aanvullende classificatie (cpv): 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek