Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Rotterdam en omgeving, zie documentatie voor de exacte locaties.