295731-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van echotoestellen voor de vrouwenkliniek
Referentienummer: D34210304/MPMO/JDS/SSI
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding