295850-2023 - MededingingNederland-Harderwijk: Verkeersborden
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bebording gemeente Harderwijk
Referentienummer: T37774
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34992200 Verkeersborden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit het leveren van verkeersborden, straatnaamborden, flespalen,
portalen, bevestigingsmaterialen en aanverwante artikelen voor de gemeente Harderwijk.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 300 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Verwachte omvang van de raamovereenkomst:
Gezien de aard van de aan te schaffen goederen kan er slechts een inschatting worden
gegeven van de hoeveelheid af te nemen producten gedurende de maximale looptijd van de
af te sluiten raamovereenkomst. Een gedeelte van de aanschaf houdt namelijk verband met de
hoeveelheid schades en diefstal en een deel houdt verband met het aantal projecten in de fysieke ruimte
dat de gemeente Harderwijk uitvoert.
De raming van de opdracht bedraagt naar schatting € 75.000,- per jaar. Dit bedrag dient ter indicatie aan inschrijvers.
U kunt aan deze waarden geen rechten ontlenen.
Begrenzing van de raamovereenkomst:
De gemeente neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst producten af, met een
maximale totale waarde van € 450.000. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de
raamovereenkomst automatisch.