296123-2023 - MededingingNederland-Delft: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
10774 - Inzameling, management en verwerking afvalstromen
Referentienummer: 10774
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de aanbesteding is het realiseren van een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor het managen, inzamelen en verwerken van afvalstromen op de campus van de TU Delft.
Opdrachtgever wil ontzorgd worden op het gebied van afvalmanagement en zoveel mogelijk scheiden in herbruikbare reststromen, zodat het aandeel ongesorteerd restafval steeds kleiner wordt en in absoluut volume minder (kantoor)afval produceren.
De verantwoordelijkheid van de Opdrachtnemer is meer dan alleen afvalinzameling. Opdrachtnemer wordt gevraagd om advies te geven over:
CO2-besparende maatregelen, zowel in de eigen organisatie, de dienstverlening als de keten;
innovaties ten behoeve van het stimuleren van meer circulariteit;
maatregelen ter verbetering van een schone en veilige campus;
maatregelen ter bevordering van de samenwerking tussen de TU Delft, externe dienstverleners en de opdrachtnemer;
maatregelen ter bevordering van de transparantie en zichtbaarheid van de dienstverlening.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding