296318-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Bouw Fertiliteitskliniek
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouw Fertiliteitskliniek
Beschrijving: Dit betreft een niet-openbare Europese Aanbesteding voor de realisatie van een Fertiliteitskliniek ten behoeve van het UMC Utrecht. De realisatie dient plaats te vinden in twee fasen: een bouwteamfase en een uitvoeringsfase. Middels een selectiefase worden eerst de partijen geselecteerd die het meest geschikt zijn voor deze opdracht. In de tweede fase van de aanbesteding wordt op basis van Beste Prijs Kwaliteit Verhouding de economisch meest voordelige Inschrijving geselecteerd voor zowel bouwteam- als uitvoeringsfase.
Interne identificatiecode: 23EA041
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214610 Bouwen van laboratorium, 45215140 Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000