Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EU: Vervoer op maat gemeenten Hellendoorn & Twenterand
Referentienummer: T27398
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Hellendoorn wil een opdracht gunnen aan één (of meerdere) opdrachtnemer(s) voor het Vervoer op maat voor medewerkers die vallen onder de Participatiewet (hierna te noemen: medewerkers). Gemeente Hellendoorn treedt in deze aanbesteding ook op als penvoerder voor gemeente Twenterand. Het Vervoer op maat omvat vervoer van medewerkers die op vastgelegde ophaal- en brengtijden van de huisadressen naar de betreffende werklocatie en eventueel tijdelijke toekomstige werklocatie en vice versa. Dit kan tot maximaal 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van Hellendoorn en Twenterand zijn. Bij zeer hoge uitzondering kan vervoer worden ingehuurd naar een locatie die verder weg gelegen is dan de maximale 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van Hellendoorn en Twenterand. Momenteel zijn 32 medewerkers uit de Gemeente Twenterand en 21 medewerkers uit de gemeente Hellendoorn aangewezen op het ‘’Vervoer op maat’’.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1. Gemeente Hellendoorn
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het Vervoer op maat omvat vervoer van medewerkers die op vastgelegde ophaal- en brengtijden van de huisadressen naar de betreffende werklocatie en eventueel tijdelijke toekomstige werklocatie en vice versa. Dit kan tot maximaal 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van de gemeente Hellendoorn zijn. Bij zeer hoge uitzondering kan vervoer worden ingehuurd naar een locatie die verder weg gelegen is dan de maximale 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van de gemeente Hellendoorn.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
Perceel 2. Gemeente Twenterand
Perceel nr.: 2
Het Vervoer op maat omvat vervoer van medewerkers die op vastgelegde ophaal- en brengtijden van de huisadressen naar de betreffende werklocatie en eventueel tijdelijke toekomstige werklocatie en vice versa. Dit kan tot maximaal 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van Twenterand zijn. Bij zeer hoge uitzondering kan vervoer worden ingehuurd naar een locatie die verder weg gelegen is dan de maximale 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van de gemeente Twenterand.