296850-2023 - MededingingNederland-Drachten: Diensten in verband met software
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europees openbare aanbesteding Broker standaardsoftware
Referentienummer: 2023-028984
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72260000 Diensten in verband met software
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het verwerven van Commercial-Off-The-Shelf (COTS)(gemeentelijke) software (licenties) welke on-premises en/of als SaaS/IaaS/PaaS (Xaas) oplossingen afgenomen kunnen worden inclusief advies, service en onderhoud.
Opdrachtgever wil het volgende met de nieuwe overeenkomst bereiken:
• Opdrachtgever wil (gemeentelijke) software (licenties) al dan niet met onderhoud en support tegen de meest (kosten-) efficiënte manier inkopen, rekening houdend met de total cost of ownership (tco);
• Opdrachtgever wil een licentielandschap dat blijvend bij de organisatie past en optimaal afgestemd is op de behoefte, omvang en toekomstvisie;
• Opdrachtgever wil gevraagd en ongevraagd geadviseerd worden over de aankoop en het bezit van software licenties, inclusief compliance;
• Opdrachtgever wil ‘ontzorgd’ worden bij de afhandeling van bestellingen en administratieve zaken rondom (de verlenging van het onderhoud op) de software licenties met een centrale registratie in een portal.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 8 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor één perceel
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Broker standaardsoftware
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gezien het feit dat gemeente Smallingerland de mogelijkheid wil behouden om alle standaardsoftware onder te brengen onder deze raamovereenkomst wordt de totale raming geschat op € 8.000.000,- over 6 jaar genomen.
De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Om die reden zal de raamovereenkomst worden gesloten voor een maximale waarde van 120% van voornoemd bedrag. Aan de opdrachtwaarde en de maximale waarde kunnen geen rechten worden ontleend. De Raamovereenkomst biedt geen afname- en/of garantieverplichting