297148-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Aankondiging van vrijwillige transparantie betreffende onderhoud, (re)engineering en levering spare parts van een grote variëteit aan pompen
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie betreffende onderhoud, (re)engineering en levering spare parts van een grote variëteit aan pompen
Beschrijving: Motivatie voor vrijwillige transparantie bij aanbesteding van pompdiensten voor Twence Naar aanleiding van een (gesloten) marktconsultatie is Twence met betrekking tot pompdiensten voornemens om een raamcontract af te sluiten met Sulteq en Inventflow voor een periode van vier jaar. Naar aanleiding van de voornoemde marktconsultatie is gebleken dat de mededinging om technische redenen ontbreekt hetgeen betekent dat de Aanbestedende dienst er voor kiest om met de voormelde twee partijen een overeenkomst te sluiten. Deze keuze wordt ondersteund door een vrijwillige transparantie voorafgaand aan de gunning, gebaseerd op de navolgende overwegingen: Technische geschiktheid en expertise De opdracht vereist dat leveranciers in staat zijn om onderhoudswerkzaamheden uit te voeren, onderdelen te leveren en reviseren en pompen te reviseren en re-engineren op een merkonafhankelijke basis zoals bijvoorbeeld waaiers en assen. De allesomvattende scope betreft een breed scala aan pomptypes, waaronder slangenpompen, centrifugaalpompen (meertraps), membraampompen, wormpompen, zuigerpompen, dompelpompen en vacuümpompen. De leveranciers dienen over unieke gespecialiseerde kennis en ervaring te beschikken om aan deze vereisten te voldoen. Geografische nabijheid Voor noodgevallen is het essentieel dat de werkplaats van de leverancier zich op maximaal 30 minuten rijafstand van Twence in Hengelo bevindt. Deze geografische nabijheid waarborgt een snelle interventie en minimaliseert de stilstand van bedrijfskritische processen. De pompen zijn een cruciaal onderdeel van dat proces. Beschikbaarheid en flexibiliteit De betreffende monteurs moeten flexibel inzetbaar en oproepbaar zijn, waaronder tijdens nachtelijke uren, om direct in te kunnen spelen op incidenten met bedrijfskritische pompen. Deze mate van paraatheid is van cruciaal belang voor de continuïteit van de bedrijfsvoering van Twence. Innovatie en optimalisatie De leveranciers worden geacht een proactieve rol te vervullen in het adviseren over en uitvoeren van modificaties en optimalisaties van pompen. Dit vereist niet alleen technische expertise, maar ook het vermogen tot innovatieve samenwerking met Twence. Op grond van bovengenoemde criteria is vastgesteld dat slechts de hiervoor genoemde twee leveranciers in staat zijn om aan alle gestelde eisen te voldoen. De unieke positie van Sulteq en Inventflow rechtvaardigt daarom het gebruik van een vrijwillige transparantieprocedure, zoals toegestaan onder de Aanbestedingswet. Indien belanghebbenden bezwaar hebben tegen bovengenoemd kan dit middels een e-mail naar p.meyer@twence.nl, ter attentie van de heer P. Meyer. Bezwaar dient te worden aangetekend binnen een termijn van twintig kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging van vrijwillige transparantie. Het bezwaar moet met redenen omkleed zijn en bevat in ieder geval een motivatie waarom de onderhavige procedure en de daaruit volgende gunning niet kan worden voortgezet. Als er binnen deze termijn geen bezwaar is gemaakt vervallen de rechten van ondernemingen (c.q. zijn de rechten van de belanghebbenden verwerkt) om nog op te komen tegen de voorgenomen gunning en zal de opdracht definitief worden verstrekt.
Interne identificatiecode: vrijwillige transparantie betreffende onderhoud, (re)engineering en levering spare parts van een grote variëteit aan pompen
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 42122000 Pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000