297381-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met informatietechnologie – Bouwteam gefaseerde uitbesteding van de ICT-infrastructuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteam gefaseerde uitbesteding van de ICT-infrastructuur
Beschrijving: ICT advies- en beheerdiensten de gemeente De Ronde Venen
Interne identificatiecode: DRV 202301 PRJ-2200331
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: ICT advies- en beheerdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 1.5.1 van het Aanbestedingsdocument.