29760-2024 - Resultaat
België – Software-implementatiediensten – Facilitair Management Informatie Systeem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Facilitair Management Informatie Systeem
Beschrijving: Het facilitair departement van de Alexianen Zorggroep Tienen is op zoek naar een leverancier van een Facility Management Informatie Systeem (FMIS) die, naast een brede productlijn, ook een goede (service) organisatie heeft met hoog gekwalificeerd personeel die meedenkt met de voorziening en aantoonbare ervaring heeft met soortgelijke projecten binnen de zorgsector in Vlaanderen. Het departement heeft de behoefte om de verschillende verantwoordelijkheden meer te stroomlijnen en te ondersteunen met een hedendaagse ICT-oplossing, zijnde FMIS.
Interne identificatiecode: AZT-2023-190
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AZT-2023-190 - 1
Interne identificatiecode: 1