2. Procedure
Procedure
Titel: Wassen van linnen en werkkledij
Beschrijving: De opdracht betreft het afhalen (op een centraal punt), wassen, drogen, strijken, plooien, bundelen, voorverpakken en terugbrengen (op een centraal punt) en - zo nodig etiketteren - van linnen en werkkledij voor de Universiteit Gent.
Interne identificatiecode: PPP01G-2972/5920/CG/2025/012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CG/2025/012_1