297649-2023 - ResultaatNederland-Spijkenisse: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Preventief, correctief en planmatig onderhoud van W-installaties
Referentienummer: INK23-01-03
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
betreft o.a. het jaarlijks uitvoeren van Inspecties, Preventief onderhoud, Correctief onderhoud, Advisering over vervangings-/ herstelmomenten gerelateerd aan de Duurzaamheidsdoelstellingen van de gemeente, het keuren volgens Wettelijke voorschriften het incidenteel (niet zijnde planmatige vervanging) vervangen van Werktuigbouwkundige installaties, het opnemen van de meterstanden, het verzorgen van rapportages en Planmatig Onderhoud.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
7125000