297812-2023 - ResultaatNederland-Schijndel: Verzekeringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vrijwillige transparantie WGA-verzekeringen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit betreft vrijwillige transparantie aangaande het voornemen van Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur tot gunning van de opdracht voor WGA verzekeringen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Overwegende dat:
1) de huidige overeenkomst WGA Verzekeringen per 01-07-2023 zal eindigen;
2) uit een recent uitgevoerde marktconsultatie gebleken is dat er in Nederland slechts een enkele aanbieder van WGA verzekeringen in het primair onderwijs actief is;
3) er geen buitenlandse aanbieders op de Nederlandse markt actief zijn, en dit op korte termijn niet te verwachten is gezien de noodzakelijke koppelingen met de systemen van SKPOEL;
4) opdrachtgever continuïteit en zekerheid zoekt bij het voorzien in diensten aangaande WGA;
5) opdrachtgever om die redenen besloten heeft over te gaan tot gunnen aan Loyalis Verzekeringen.