2. Procedure
Procedure
Titel: Fitnessapparatuur t.b.v. Dienst Justitiële Inrichtingen
Beschrijving: Leveren en onderhouden van diverse Fitnessapparatuur op de DJI locaties
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 37440000 Fitnessuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37442500 Fitnessgewichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000