2. Procedure
Procedure
Titel: Herstel groenstructuur - gemeente Beverwijk
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van herstelwerkzaamheden aan de bestaande groenstructuur in de gemeente Beverwijk naar aanleiding van de ontstane schade door storm Poly. Tijdens de overeenkomst moeten circa 400 bomen in een tijdsbestek van 2 jaar worden geplant. Het betreft hierbij aanplant van bomen via natuurontwikkeling in de bosgebieden en het één op één vervangen van gesneuvelde bomen in de bebouwde omgeving. Bij de natuurontwikkeling en de aanplant in de bebouwde omgeving behoord ook het aanbrengen van de benodigde grondverbetering. De opdracht bestaat op hoofdlijnen uit onderstaande werkzaamheden: • Aanleg groeiplaatsverbeteringen; • Planten van bomen; • Nazorg aangelegde groenvoorzieningen. De specificaties van de werkzaamheden worden nader beschreven in het bestek met besteksnummer 2025-006 en bijbehorende bijlagen. Aan de aantallen genoemd in de opdrachtomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. Tijdens de overeenkomst moeten circa 400 bomen in een tijdsbestek van 2 jaar worden geplant. De maximale omvang van de raamovereenkomst is € 675.000,-.
Interne identificatiecode: BW202410 PRJ-2400241
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1