298515-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoudswerken 2022-3de verlenging
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoudswerken 2022-3de verlenging
Beschrijving: Groenonderhoudswerken 2022-3de verlenging
Interne identificatiecode: PPP04C-1940/5174/Wijkonderhoud 2025
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: wijken Centrum en Broek
Beschrijving: Perceel 1: wijken Centrum en Broek
Interne identificatiecode: Wijkonderhoud 2025_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: wijken Houtem en Peutie
Beschrijving: Perceel 2: wijken Houtem en Peutie
Interne identificatiecode: Wijkonderhoud 2025 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: wijken Far West en Faubourg
Beschrijving: Perceel 3: wijken Far West en Faubourg
Interne identificatiecode: Wijkonderhoud 2025 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: wijken Kassei en Koningslo
Beschrijving: Perceel 4: wijken Kassei en Koningslo
Interne identificatiecode: Wijkonderhoud 2025 4_4