29872-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Renovatie Olympia College Rotterdam
Referentienummer: 20-002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
 Participatie aan het bouwteam ten behoeve van het inbrengen van kennis en kunde tijdens het ontwerpproces en het mede vormgeven van het Definitief Ontwerp, de uitwerking van het Technisch Ontwerp, Uitvoering gereed Ontwerp.
 Realisatie van de bouwkundige-, installatietechnische- en terreinwerkzaamheden ten behoeve van het Project.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45214220 Bouwen van middelbare school
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft een school van ca. 6450 m2 BVO