2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien Wadi's 2025 - 2026 gemeente Heusden
Beschrijving: Het uit te voeren werk is gelegen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Heusden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit de volgende uit te voeren werkzaamheden: Maaien en ruimen van wadi's (incl. bijmaaien rondom obstakels), 2x per jaar; Maaien en ruimen van wadi's (incl. bijmaaien rondom obstakels), 4x per jaar; Maaien van wadi's (incl. bijmaaien rondom obstakels), 16x per jaar; Bijmaaien rondom bomen, 2x, 4x en 16x per jaar; Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet en natuur; Verkeersmaatregelen. Het uit te voeren werk is gelegen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Heusden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit de volgende uit te voeren werkzaamheden: Maaien en ruimen van wadi's (incl. bijmaaien rondom obstakels), 2x per jaar; Maaien en ruimen van wadi's (incl. bijmaaien rondom obstakels), 4x per jaar; Maaien van wadi's (incl. bijmaaien rondom obstakels), 16x per jaar; Bijmaaien rondom bomen, 2x, 4x en 16x per jaar; Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet en natuur; Verkeersmaatregelen. Voor de exacte werkomschrijvingen en bijbehorende uitvoeringsvereisten wordt verwezen naar deel 2.2 en deel 3 van het bestek.
Interne identificatiecode: 1841647
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Maaien Wadi's 2025 - 2026
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen