298896-2023 - MededingingBelgië-Gent: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DIENSTEN VOOR AUDITIEF EEG TOESTEL VOOR DIAGNOSE VAN GEHOORSCHADE
Referentienummer: Universiteit Gent-23OPE018-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Zie bestek
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33121100 Eeg-apparaten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding