299080-2024 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Inzamelen, afvoeren en verwerken textiel gemeente Land van Cuijk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzamelen, afvoeren en verwerken textiel gemeente Land van Cuijk
Beschrijving: Gemeenten zijn wettelijk verplicht om huishoudelijk afval (gescheiden) in te zamelen. Eén van de stromen binnen het afval is textiel, aangeboden door huishoudens. Momenteel heeft de gemeente Land van Cuijk, mede namens de gemeente Boekel, een overeenkomst met de inzamelaar Spronk Textielrecycling BV voor het door huishoudens aangeboden textiel. De initiële looptijd van de huidige overeenkomst liep 31 december 2022 ten einde. Er is vervolgens tweemaal overeengekomen om met één jaar te verlengen, dus tot en met 31 december 2024. Het is niet mogelijk om nog eenmaal te verlengen. Het nieuwe contract zal per 1 januari 2025 inwerking treden. Het onderwerp van deze aanbesteding is textielinzameling en is in aanbestedingsrechtelijke zin een dienst. Deze dienst bestaat uit het inzamelen van textiel aangeboden door huishoudens met behulp van centraal geplaatste verzamelcontainers en door huis aan huis inzamelen. Textielinzameling betreft de inzameling van alle herbruikbare textiel van particul €0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Afvalverwerking
Beschrijving: Afvalverwerking
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Contract voor 4 jaar met de optie om 2x met 1 jaar te verlengen