Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Limburg (NL422)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Leudal
Geraamde duur