299542-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Dagelijks onderhoud groenvoorzieningen Zuidwest
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dagelijks onderhoud groenvoorzieningen Zuidwest
Beschrijving: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud van beplantingen en boomspiegels; b. Natuurlijk afvalbeheersing gras intensief; c. Zwerfafval beheersing beplantingen en grasvelden en vuil beheersing watergangen; d. Toepassen van verkeersmaatregelen; e. Verzamelen en afvoeren van vrijgekomen materiaal. Tot de opdracht behoort het regulier onderhoud van de groenvoorzieningen in de openbare ruimte van het zuidwestelijke deel van Gemeente waarvan de gemeente Alphen aan den Rijn als beheerder verantwoordelijk voor het regulier onderhoud is. In de RAW-Raamovereenkomst en RAW-bestek zijn ook besteksposten opgenomen welke ingezet kunnen worden voor aanvullend onderhoud. Daarbij kunnen ook bijkomende werkzaamheden aan de groenvoorzieningen in de openbare ruimte separaat uitgevraagd worden, of middels het inzetten van personeel en materieel (op T.B.S.). De doelstelling van deze aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met 1 partij om te komen tot dagelijks onderhoud aan de groenvoorziening in het zuidwestelijke deel van de gemeente Alphen aan den Rijn.
Interne identificatiecode: 3348273 + T83625
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000