299623-2025 - Resultaat
België – Medische apparatuur – Aankoop van HbA1c automaten en een toestel bestemd voor hemoglobinopathie screening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van HbA1c automaten en een toestel bestemd voor hemoglobinopathie screening
Beschrijving: Aankoop van HbA1c automaten en een toestel bestemd voor hemoglobinopathie screening
Interne identificatiecode: PPP0CP-2398/5118/20231042 LDS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20231042 LDS_1