2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een tractor, kiepwagen en turbine met ombouw maaiarm Herder
Beschrijving: Het lokaal bestuur Brasschaat wil de huidige tractor met bouwjaar 2012 vervangen door een nieuwe. De groendienst wil ook een nieuwe kiepwagen aankopen. Op de huidige tractor bevindt zich een maaiarm Herder Grenadier (2017) die moet omgebouwd worden op de nieuwe tractor.
Interne identificatiecode: PPP0AA-2852/6115/2025-306
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-306_1
Aanvullende classificatie (cpv): 16000000 Landbouwmachines, 34223370 Aanhangwagens met kiplaadbak
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Volgens technische bepalingen bestek.) Vereiste opties (Volgens technische bepalingen bestek.)