299759-2025 - Mededinging
België – Afvalverzameling en –verwerking – Concessie inzake de inzameling en verwerking van textiel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Concessie inzake de inzameling en verwerking van textiel
Beschrijving: Het voorwerp van de Concessie betreft de inzameling van textiel door middel van textielcontainers op het grondgebied van de Begunstigde Besturen en de verwerking van het op die wijze ingezamelde textiel. Daarbij wordt onder ‘verwerking’ verstaan: elke handeling of elk geheel van handelingen met betrekking tot het ingezamelde textiel, waaronder in ieder geval het sorteren, het hergebruik, het recycleren en het verwijderen van het ingezamelde textiel, alsook de voorbereiding voor deze handelingen (zoals, onder meer maar niet uitsluitend, het controleren, schoonmaken, herstellen en/of bewerken van het ingezamelde textiel). De Concessiehouder verwerft het door hem ingezamelde textiel en zal er vrij over kunnen beschikken, met dien verstande dat de verbintenissen die in de Offerte met betrekking tot de verwerking van het ingezamelde textiel werden aangegaan, moeten worden nagekomen.
Interne identificatiecode: IVM/2025/26
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IVM/2025/26 - 1
Beschrijving: Inzameling en verwerking van textiel in maximaal 55 standplaatsen verspreid over de gemeenten Aalter, Evergem, Kaprijke, Lievegem, Maldegem, Sint-Laureins
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: IVM/2025/26 - 2
Beschrijving: Inzameling en verwerking van textiel in maximaal 54 standplaatsen verspreid over de gemeenten Gavere, Merelbeke-Melle, Nazareth-De Pinte, Sint-Martens-Latem en Zulte
Interne identificatiecode: 2