299819-2025 - Mededinging
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Ondergrondse restafval- en papiercontainers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondergrondse restafval- en papiercontainers
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het komen tot een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren en plaatsen van ondergrondse restafval- en papiercontainers inclusief inwerpzuil, sensor volmeldsysteem en valbeveiliging met een daarbij behorende onderhoudscontract. Zie voor een verdere toelichting het Beschrijvend document hoofdstuk 2. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 2.500.000,= exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne identificatiecode: K011099
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 50510000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen en metalen containers, 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Restafval- en papiercontainers
Beschrijving: Zie Beschrijvend document hoofdstuk 2.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Beschrijvend document hoofdstuk 2.