299858-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Nieuwbouw Collectie Centrum Antwerpen (CCA)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Collectie Centrum Antwerpen (CCA)
Beschrijving: De opdracht beoogt de aanstelling van een multidisciplinair team dat de integrale ontwerpopdracht en begeleiding van de bouwwerken voor de nieuwbouw van het Collectie Centrum Antwerpen voor zijn rekening neemt.
Interne identificatiecode: AG VESPA-P002301-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht betreft: De opdracht beoogt de aanstelling van een multidisciplinair team dat de integrale ontwerpopdracht en begeleiding van de bouwwerken voor de nieuwbouw van het Collectie Centrum Antwerpen voor zijn rekening neemt.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke