299910-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Bestek 2554, Bestrijden Invasieve Exoten 2025 - 2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek 2554, Bestrijden Invasieve Exoten 2025 - 2029
Beschrijving: Europese aanbesteding voplgens de openbare procedure. Betreft een Raamovereenkomst met fictieve hoeveelheden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Verwijderen Aziatische duizendknopen (hoeveelheid ca 4.000 m2) b. Verwijderen Reuzenberenklauw (hoeveelheid ca. 500 m2) c. Verwijderen Springbalsemien (hoeveelheid ca. 500 m2) d. Nazorg werkzaamheden e. Het inzetten van werknemers en materieel f. Het treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen g. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden
Interne identificatiecode: T150868
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000