300029-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Kostenonderzoek zwerfafval
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Kostenonderzoek zwerfafval
Beschrijving: In het kader van de Regeling kunststofproducten voor eenmalig gebruik (vanaf hier Regeling) dient uiterlijk iedere vier jaar een onderzoek naar de kosten voor opruimen en verwerken van zwerfafval te worden uitgevoerd. De looptijd van de opdracht is ongeveer 10 á 12 maanden
Interne identificatiecode: 31213754
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1