300173-2025 - Mededinging
Nederland – Audiovisuele materialen – Audiovisuele middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele middelen
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure heeft als doel om door middel van gunning een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) leverancier voor het voorwerp van audiovisuele middelen, hierna te noemen AV-middelen. De te sluiten raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar met de optie tot verlenging met 2 maal maximaal 12 maanden. Met het oog op de verwachte ontwikkeling van een partnership, de afschrijvingstermijn (langer dan 4 jaar) is een basiscontractperiode korter dan 4 jaar niet wenselijk. Daarnaast is 48 maanden o.i. een te korte looptijd voor het inrichten van goed contractbeheer -en management. De verwachte ingangsdatum is 1 januari 2026. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.500.000 (exclusief BTW) per jaar. Hogeschool Rotterdam verwacht onder de Raamovereenkomst een geraamde totale waarde van maximaal € 9.900.000 (exclusief BTW) inclusief verlengingen af te nemen.
Interne identificatiecode: 2025/002/IDT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure heeft als doel om door middel van gunning een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) leverancier voor het voorwerp van audiovisuele middelen, hierna te noemen AV-middelen. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.500.000 (exclusief BTW) per jaar. Hogeschool Rotterdam verwacht onder de Raamovereenkomst een geraamde totale waarde van maximaal € 9.900.000 (exclusief BTW) inclusief verlengingen af te nemen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging