300192-2023 - MededingingNederland-Alphen aan den Rijn: Leermiddelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
OLP LEV-WN i.s.m. Onderwijs Inkoop Groep
Referentienummer: OLP.OIGDvW2023.07.LEVWN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden duurzame gebruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen) en methode gebonden verbruiksmaterialen (werkboeken, toetsboeken), methode vervangende software, alsmede op educatieve software en leerpakketten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
1 Perceel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
209.654 exclusief BTW