300273-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Meerjarige overeenkomst (2023-2029) voor de bijstand aan de opvolging van studies en werken betreffende de grote infrastructuurprojecten van Defensie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige overeenkomst (2023-2029) voor de bijstand aan de opvolging van studies en werken betreffende de grote infrastructuurprojecten van Defensie
Beschrijving: Meerjarige overeenkomst (2023-2029) voor de bijstand aan de opvolging van studies en werken betreffende de grote infrastructuurprojecten van Defensie
Interne identificatiecode: 23IP999
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23IP999 - 1 NOORD WEST
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 23IP999 - 2 NOORDOOST
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 23IP999 - 3 CENTER
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 23IP999 - 4 ZUID
Interne identificatiecode: 4