2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Tot de scope van de Opdracht behoren per perceel de volgende werkzaamheden: • Het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud; • Het uitvoeren specialistisch vloeronderhoud; • Het uitvoeren van glasbewassing. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2023/1130ML
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Locaties Apeldoorn en Uddel
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: vier (4) keer één (1) jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Locatie Rijssen
Interne identificatiecode: 2