Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31520000 Lampen en lamparmaturen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: dordrecht
Geraamde duur