300937-2026 - Mededinging
België – Schoonmaken van scholen – Raamcontract voor het schoonmaken van vestigingen van KOBeL VZW en het wassen van de ramen en beglazingen.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor het schoonmaken van vestigingen van KOBeL VZW en het wassen van de ramen en beglazingen.
Beschrijving: Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met een of meerdere leveranciers voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van schoolgebouwen van KOBeL VZW alsook de schoonmaak van de ramen en beglazingen (binnenramen / buitenramen).
Interne identificatiecode: 2026_D_schoonmaakdiensten_02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 1: Vestigingen De Brug
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van de schoolgebouwen van De Brug (De Bron, De Stroom en Het Meer)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 2: Vestigingen Beringen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van de schoolgebouwen van KOBeL VZW, gelegen in Beringen + deelgemeenten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 3: Vestigingen Lummen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van de schoolgebouwen van KOBeL VZW, gelegen in Lummen + deelgemeenten
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 4: ramenwas
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het wassen van ramen van de vestigingen van KOBeL VZW
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen