2. Procedure
Procedure
Titel: 31203146 Aanschaf heftrucks t.b.v. vijf locaties RWS
Beschrijving: Diverse locaties binnen RWS gebruiken heftrucks ten behoeve van diverse werkzaamheden. Deze locaties hebben qua bouw verschillende kenmerken zoals hoogte magazijnen, ondergrond, binnen/buitenterrein e.d. die bepalend kunnen zijn voor het soort transportmiddelen en toebehoren. De aan te besteden opdracht, zoals gespecificeerd in de bijgevoegde aanbestedingsstukken, betreft de aanschaf van heftrucks en het 10 jarig onderhoud hiervan, hierna respectievelijk te noemen Levering en Dienstverlening. 5 heftrucks
Interne identificatiecode: 31203146
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42415100 Heftrucks
Aanvullende classificatie (cpv): 42415200 Voertuigen voor intern transport
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Geen percelen
Beschrijving: Geen percelen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie BD